Ana sayfa Didim Otelleri Didimde Bütçeye Uygun Otel Listesi

Didimde Bütçeye Uygun Otel Listesi

28
0

Didim Otelleri sizlere en uygun fiyatları sunan oteller. didim bölgesinde bulunan ve altınkum veya merkezi bölgede bulunan otelleri sizler için bir araya getirdik. Listemizde 10 adet otel bulunmaktadır bu oteller fiyatlarına göre sıralanmış ve sizlerin en uygun konaklama yapabileceğiniz otellerdir.

Çoğunlukla herşey dahil konsepti ile çalışan bu tesisler denize mesafelerine ve verdikleri hizmetlere göre fiyatları değişmektedir. Sizler için yorumları en iyi şekilde olan müşteri memnuniyeti en fazla olan tesisleri sıraladık.

Didim Otelleri Herşey Dahil Tesisler

Öncelikle belirtmeliyimki sıraladığım bu tesislerden gelen yorumlar oldukça tatminkar şekilde gerek hizmeti gerekse diğer olanakları bakımından gayet uygun oteller.

Listemize altınkum otellerini sıralayarak başlamak istiyorum çünkü didime didim otellerini arayan insanlar daha çok denize yakın olmasını istiyor bu sebepten dolayı sizler için didim otellerinin ilk 3 otelini sıralıyorum.

photo1
didim otelleri en uygun altınkum otelleri uygun oteller herşey dahil oteller aile otelleri

ORİON HOTEL

Orion otel didim altınkum otellerinin ilk sıralarında yer alır denize sıfır olan mesafesiyle ve verdiği kaliteli hizmetlerle kullanıcılardan çok olumlu yorumlar almıştır.

  • Açık Büfe
  • Deniz Manzaralı Odalar
  • Sahilde şezlong hizmeti

Müşteri odaklı olan bu tesis daha çok yarım pansiyon olarak çalışmayı hedef almıştır. Orion oteli yakından gördüm ve yorumlardan okuduğum kadarıyla kullanıcıların her sene tercih ettiği tesislerden birtanesi olarak gelmektedir.

EKSİLERİ

Orion otelde herhangi bir etkinlik bulunmamaktadır. tesis daha çok yalın olarak hizmet veriyor. eğer etkinliklere katılmak isterseniz orion otel etrafındaki birçok eğlence mekanı bulunmaktadır.

Orion otele gitmeden önce otel ile iletişime geçerek bilgi alabilir veya önereceğimiz diğer tesislere göz atabilirsiniz.

TUNTAŞ HOTEL

Tuntaş otel daha çok 5 yıldızlı hizmet kapasitesindedir. Fiyatları didimde bulunan birçok otele göre farklı olsa da diğer otellere göre hizmet kalitesi çok yüksektir.

Denize sıfır konumuyla misafirlerin dikkatini çeken tuntaş otel tesis olanaklarını maksimum seviyeye taşımayı başarmıştır.

Deniz manzaralı odaları ve deniz manzaralı restorantıyla tam bir aile ve balayı otelidir. Romantik akşam yemeklerinde birebir gider 🙂

Etkinlik konusuna önem veren tuntaş otel restorant kısmında birçok figür dans sergisi vermektedir plajlarda bulunan şejlong hizmetinin de unutmamak lazım.

Önerebileceğim otellerden birisi olan tuntaş otel didim otelleri ve altınkum otelleri aramasında ilk sıralarda yer alıyor.

Caprice Hotel

Caprice otel 5 yıldızlı otellerdir diğer saydığımız otellere göre tabiki çok fazla artısı var fakat fiyat bakımından sizleri üzebilir çünkü caprice otel ilginç bir pazarlama stratejisine sahip. 3 yıllık oda sözleşmeleri satan bu otel daha çok islami oteller arasına girmeyi hedefliyor. Caprice spa otel olarak adı geçen bu tesis etkinlik bakımından oldukça uygun

Müşteri yorumlarını incelediğimiz zaman caprice spa otel müşterileri potansiyelini bilen ve ona göre hizmet veren otellerden birisidir. Açık büfe hizmetide gayet uygun bunun dışında kendisine ait otopark hizmetide mevcuttur.

didim otelleri rezervasyon sitesi önerisi olarak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here